This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more

Radio Station of Bosh

x
 • Marjona Metohu - Bosh

  2:57

  ONIMA -
  Music: Kledi Bahiti
  Lyrics: Fifi
  Music Produced by Threedots


  #bosh #kengamagjike2019 #onima

 • x
 • Meg - Ik

  3:08

  ONIMA -

  Meg - Ik (Kenga Magjike 2019)
  Music: Kledi Bahiti
  Lyrics: Fifi
  Produced by: Threedots


  #kengamagjike #meg #onima #ik

 • x
 • Krusita - Akull

  2:58

  ONIMA -
  Stream & Download:

  Music - Kledi Bahiti
  Lyrics - Fifi
  Music produced by Threedots

  Connect with Krusita:


  #kengamagjike #threedots #krusita #onima

 • KANITA - Sjemi ne

  3:15

  ONIMA -
  Composed / Produced: Boban Apostolov
  Lyrics: Lindon Berisha
  Video Production: Kenga Magjike 2018
  Executive Producer: Arian Demolli

  Connect to Kanita instagram:


  (c) NBBO Music Group

 • x
 • Fifi - Marova

  3:18

  ONIMA -

  Follow Fifi on :  Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)
  Melody & lyrics : Fifi - Filloreta Raçi
  Ork: Kledi Bahiti
  Prod.by Threedots
  Image director : JoniPeci

  ???? Listen & Download
  Fifi - Marova ????????  #kengamagjike2019 #fifi #onima

 • Marsela Cibukaj - Therrime dashurie

  3:45

  ONIMA -
  Stream & Download:

  Marsela Cibukaj - Therrime dashurie (Kenga Magjike 2019)
  Music & Arrangement : Adrian Hila
  Lyrics : Rozana Radi

  LYRICS:

  THERRIME DASHURIE

  Te fala une njehere
  Te fala une sa here
  E dashur vetja ime , ku po shkon ?

  E hedhur si monedhe
  e vogel e pavlere
  e zbrita friken time ne stacion

  Do me falesh por do t'jem e fort kete here
  Do te qaj sapo te mbyllet ajo dere

  Ref.
  Me ke dashur apo si ?
  Cfare me dhe ne jete e di
  Ca therrime dashurie
  Isha vetem edhe me ty
  Me lexo tani ne sy
  te kam grisur fije fije
  Ah moj zemer si s'ma dije
  Me ke dashur apo si
  Cfare me dhe ne jete e di
  Ca therrime dashurie

  Ai troket ne dere
  Ta hap dhe kete here
  E dashur vetja ime , mos guxo !

  Te hodhi si monedhe
  nuk qesha asnjehere
  e zbrita friken time ne stacion

  #kengamagjike2019 #marselacibukaj #therrimedashurie #onima

 • x
 • Eneda Tarifa - Ma zgjat doren

  3:33

  ONIMA -

  Eneda Tarifa - Ma zgjat doren (Kenga Magjike 2019)
  Music: Flori Mumajesi
  Lyrics: Flori Mumajesi
  Produced by: Flori Mumajesi & Dj Vicky

  #enedatarifa #kengamagjike #onima

 • Lina - Neka Te Boli

  3:30

  Kenga Magjike 2019

  Artist - Lina Pejovska
  Music - Darko Dimitrov
  Arrangement - Darko Dimitrov
  Guitar: Ile Spasev - Ilia
  Violin: Robert Bilbilov
  Lyrics - Igor Dzambazov
  Makeup - Kela Spahi
  Styling - Fashion Group Macedonia & Almir Mili

  Instagram -

 • Besa - Histori

  3:09

  Muzika & Teksti : Besa
  |
  Orkestracioni : Darko Dimitrov
  #besa #parajseneferr #kengamagjike
  HISTORI (Teksti)

  Mund t’me shohesh poshte
  Mund t'me flakesh pas
  Mund te besh me mua siç ke bere cfare ke dash’
  Shpirtin ma ke marre
  S’kam me çfare humbas

  Force
  T’mos harroj kush jam
  Lot
  Te ringrihem prape
  Te hedh nje hap
  T’mos kthehem pas


  Kur historia te ktheje
  Mes fytyrash do t’gjej
  Te t’them ne sy gjunjet pa mu prere
  Te duash ty, eshte parajse ne ferr


  Kur historia te ktheje
  Do kerkosh t’fundit here
  Te te mbaj ne gji te t’i fal une krejt
  Te duash ty eshte parajse ne ferr...


  Te besova ty ne cdo cast, cdo marrezi
  Te mendova ty dhe kur trupi me kish ngrire
  Zeri im u ngjir, therras fort emrin tend


  Force
  T’mos harroj kush jam
  Lot te ringrihem prape
  Te hedh nje hap
  Te t’le ty pas

  Ref x 2

  Me fal qe erdha sonte pa njoftim
  Per mua s’ka mbaruar ti e di...
  Nje shprese e kam une ende
  Se do t’gjej diku prape

  Ai qe do me shume jo nuk fat

  Se kur do me shume jo nuk ke fat

  Lot x 2
  Force x 2
  Refren x 3

  History

  You can look down on me,
  You can throw me away,
  Use me as you please as you’ve done in the past,
  You stole my soul,
  I’ve got nothing left to lose

  Strength,
  to remember who I am,
  Tears, to stand up again,
  Look ahead, with no turning back


  When history turns for me,
  Amongst faces I'll find you,
  To tell you without my knees trembling,
  Loving you is heaven in hell

  When history turns,
  you'll ask me one last time
  To hold you tight, forgive it all,
  Loving you is heaven in hell

  I trusted you at all times, in all your madness,
  I thought about you even when i couldn’t feel my body,
  I lost my voice, screaming out your name..

  Strength,
  To remember who I am,
  Tears, to stand up & rise again,
  To leave you behind


  When history turns for me,
  Amongst faces I'll find you,
  To tell you without my knees shaking,
  Loving you is heaven in hell

  When history turns,
  you'll ask me one last time
  To hold you tight, to forgive it all,
  Loving you is heaven in hell  I’m sorry to have come unexpected tonight,
  You know that for me it's not over yet,
  I still hold some hope that somewhere I'll find you again,
  He who loves the most is doomed/unfortunate
  When you love the most you are doomed…

  Strength...Tears...

  Chorus x 3

 • x
 • Tuna - Duam

  3:23

  AVD Digital -

  Get the song High Quality:

  Music: Flori Mumajesi
  Lyrics: Flori Mumajesi
  Produced: Threedots Production

  2016. All Rights Reserved.

 • LAURA NEZHA - JO SE DI

  3:53

  KENGA MAGJIKE 2011
  Publishing : Super Sonic Shpk
  All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk

  2011

 • Fifi - Zhurme

  3:05

  Song available on
  Deezer:
  Spotify:
  iTunes:

  Follow Max Production on:
  ►Instagram:
  ►Facebook:
  ►Website:

  Follow Fifi on:
  ►Instagram:
  ►Facebook:


  Kompozimi & Teksti : FilloretaRaci - Fifi
  Orkestrimi : Kledi Bahiti
  Produced by : Threedots
  Sax: Vis Shkodrani
  ImageDirector : JoniPeci
  M.U.A : Parukeri estetike Merita

 • Anxhela Peristeri - Dikush i Imi

  3:04

  ONIMA -

  Anxhela Peristeri - Dikush i Imi (Kenga Magjike 2019)
  Music: Armend Rexhepagic
  Lyrics: Aida Baraku
  Arrangement: Darko Dimitrov

 • Ronela Hajati - Vuj

  3:04

  ONIMA -
  Stream & Download:

  Ronela Hajati - Vuj (Kenga Magjike 2018)

  Ronela Hajati - “Vuj”
  Produced by Threedots

 • Tamara Todevska - Monsters

  2:59

  Eurovision superstar, Tamara Todevska, performs her brand new single Monsters at the Kenga Magjike Song Festival in Tirana, Albania.

  Music by: Robert Bilbilov, Darko Dimitrov, Lazar Cvetkovski
  Lyrics by: Kosta Petrov
  Backing vocal: Aleksandar Tarabunov
  Hair & Makeup: Armend Ramadani
  Dress: Almir Mili

  For booking requests please write to info@thepworld.com

  Lyrics:

  Paralyzed
  Hypnotized
  You're my nervous breakdown
  Butterflies
  Bitter lies
  Who's gonna cry for me now?
  Gotta go
  Gotta stay
  Do I really care now?
  Is this what they call real love?


  All my demons babe
  They sound and look like you
  All my nightmares babe
  They start and end with you
  All the monsters babe
  That hid under my bed
  They all want you back
  and miss you since you left


  Paralyzed
  Hypnotized
  You are my mental breakdown
  Butterflies
  Bitter lies
  Who's gonna cry for me now?
  Fireflies
  Sunny skies
  Do I stay or leave now?
  You're my freedom and love


  All my demons babe
  They sound and look like you
  All my nightmares babe
  They start and end with you
  All the monsters babe
  That hid under my bed
  They all want you back
  and miss you since you left

  ------

  Follow Tamara Todevska online:

  Facebook:
  Instagram:
  Twitter:

 • Irkenc Hyka ft Don Phenom - A Je Vetem

  3:11

  ONIMA -

  Music By Irkenc Hyka
  Mix & Master Co Producer By JoJo
  Lyrics By Endrit Mumajesi ( MUMA ) & Don Phenom

 • KEJSI TOLA - ICEBERG

  3:55

  Publisher: OnAir Music
  All Rights Reserved: Jon Music sh.p.k
  Website:

 • Yll Limani - S’ki me m’pa

  3:22

  Website:
  Facebook:
  Yll Limani - S’ki me m’pa (Lyric Video)

 • Klajdi Haruni - Jetë

  3:17

  ONIMA -

  Music by - Flori Mumajesi
  Lyrics by- Flori Mumajesi
  Video by - Alexander & Imagine Films
  Production by - Threedots

 • Soni Malaj - Shije tradhetie

  4:07

  Facebook:
  Instagram:

  Kompozimi: Marjan Filipovski-Maki
  Teksti: Ilir Berani
  Orkestrimi: Shpetim & Drin Saraçi
  Designer: Dona Matoshi
  MakeUp Artist: Ela Pera
  Hair: Sallon Baki

  Available on:
  Spotify:
  Deezer:
  iTunes:


  Teksti:

  (Djali)
  Nuk di si ta shpjegoj
  Me the se faji ka emrin tim
  Nese ka emrin tim, ka edhe mbiemrin tend
  Jam vetem, po pi e nuk kam fjale
  Nuk i gjej... hape telefonin
  Dua te degjoj zerin... tani...


  SONI
  Nje mesazh
  nga numri yt
  Naten vone
  Kush me shkruan se ende me don
  Je ti apo gota

  Mos me lendo
  Prej fillimit
  Jam e lodhur nga trishtimi
  Ke lene shume gjurme e deshmi
  Per nje tradheti

  REFRENI
  Jo nuk dua
  Nuk dua te ngre dolli
  Nese s’eshte per ne te dy
  Nuk dua nga ti asnje pije
  Nese ka shije tradhetie

  E dija se m’kishe mashtruar
  Tradhetise nuk i them gezuar
  Je shkaktar xhelozie
  Ti vrastar besnikerie

  Strofa 2
  Nje mesazh
  Dhe ma trazove qetesine
  Rrejshem alkoli premton
  Besnikerine

  Mos me lendo prej fillimit
  Jam e lodhur nga trishtimi
  Ke lene shume gjurme e deshmi
  Per nje tradheti


  Refreni
  Jo nuk dua
  Nuk dua te ngre dolli
  Nese s’eshte per ne te dy
  Nuk dua nga ti asnje pije
  Nese ka shije tradhetie

  E dija se m’kishe mashtruar
  Tradhetise nuk i them gezuar
  Je shkaktar xhelozie
  Ti vrastar besnikerie


  BRIDGI
  Nese per ty gota eshte e para
  Ne dashuri, e humbur eshte gara
  Sa kam duruar, sa kam shpresuar
  Te lutem me bind
  Se nuk ka mbaruar

  Refreni
  Jo nuk dua
  Nuk dua te ngre dolli
  Nese s’eshte per ne te dy
  Nuk dua nga ti asnje pije
  Nese ka shije tradhetie

  E dija se m’kishe mashtruar
  Tradhetise nuk i them gezuar
  Je shkaktar xhelozie
  Ti vrastar besnikerie


  Nje mesazh
  Zemra dridhet perseri
  Dashuria jone nuk ka krenari

 • x
 • ENDRI & STEFI - MAMEN TI MOS E GENJE

  3:45

  Publisher: OnAir Music
  All Rights Reserved: Jon Music sh.p.k
  Website:

 • Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote

  2:55

  Available on:
  Spotify:
  Deezer:
  iTunes:

  Follow Max Production on:
  ►Instagram:
  ►Facebook:
  ►Website:

  Follow Fifi on:
  ►Instagram:
  ►Facebook:

  Follow Mc Kresha on:
  ►Instagram:
  ►Facebook:

  Written : Fifi & Mc Kresha
  Music: Apollo , StrikeBeatz & K-Master
  Mix & Master : PressPlay
  Prod.by: Max Audio & PINT
  Mua: Sageri
  Dressed: Vloramustafa-Fashion

 • Khuba - Ndryshe

  3:42

  Facebook:
  Intagram:

  Deezer:
  iTunes:
  Spotify:

  Tekst & Muzika: Khuba
  Orkestrim: Florent Boshnjaku
  Producent: Florent Boshnjaku
  Mix & Master: Florent Boshnjaku

 • Kejsi Tola - Me ke mua

  3:19

  ONIMA -

  Stream Me ke mua :

  Follow me online:
  Instagram:
  Facebook:
  Twitter:
  Website:
  Spotify:
  Apple Music:
  iTunes:
  Google Play:
  Youtube:

  Music by : Flori Mumajesi
  Lyrics by: Flori Mumajesi
  Production by: Threedots

  #kejsitola

  Lyrics
  ----------------------------------------------------------------
  Më ke mua

  Di që njerëzit largohen kur je keq
  Ata që të donin kur ishe mirë
  Por une jam këtu për ty njeriui im
  Në cdo ditë tënden te vështirë

  Shoqëria sa mërrallë në telefon
  Ku janë miqt e vjetër pse s’na kujtojnë
  Të largohen më mirë që të gjithë
  Se m’ke mua shpirt im

  Ti m’ke mua, m’ke mua
  Të largohen që të gjithë shpirti im
  Se m’ke mua

  Të dua
  Të dua
  Të dua

  Mërzitem edhe unë me ty ndonjëherë
  Më shumë për gjëra koti që nuk kanë vlerë
  Por e gjej gjithmonë një formë më fal të them
  S’të gënjej dot përmendësh ti më njeh

  Dhe kur për një kohë të gjatë nuk jemi parë
  Dhe atherë kur njerëzit na kanë ndarë
  I falenderoj unë që të gjithë
  Se ma shtuan dashurinë

  Ti m’ke mua, m’ke mua
  Të largohen që të gjithë shpirti im

  Se m’ke mua
  Të dua
  Të dua
  Të dua

  Deri n'fund të jetës
  Une ia kam dhën premtimin vetes

 • Cricket & Numen - Kthema Kohen

  3:29

  Kthema Kohen, remix i kenges
  Shyhrete Behluli Ende e dua

  Melody & Lyrics: Ilir Berani
  Video : Reverse
  ONIMA -


  infocricketmusic@gmail.com

 • Genc Prelvukaj - Shpirtin e zi

  3:15

  Produced by : Genc Prelvukaj
  Video : Black Fish Entertainment
  Versioni origjinal i refrenit : Ardian Rexhepi - Shpirtin e Zi

 • E diela shqiptare - Kenga Magjike!

  1:6:12

  Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN

 • Alban Skenderaj - Vetem Ty

  5:31

  Now available on
  Deezer:
  Spotify:
  iTunes:

  Profili zyrtar ne Facebook:

 • KIDDA - MALLI

  2:30

  Subscribe to KIDDA’s channel ►

  Follow KIDDA:
  Instagram ►

  Lyrics by: Kidda
  Mix & Master: Marconi Music
  Produced by: Oge beats & stoicmuzik
  Video by: H&X Films
  Directed by: Kidda & H&X

  Contact:
  ► info.kidda@gmail.com

  (Lyrics)

  Je m’appelle Kidda,
  zemer ty a tka marr malli?
  po ti, po ti ku je zemer?
  gjdo nat tu pi Cavalli.

  Pse vendose ti me ik pa arsyje pa kurgjo pse me le?
  rrugen vet ti e ki zgjedh por shoqnija ty nuk t’dojn prap je vet.

  Gjdo nat tuj pi gjdo,
  gjdo nat tuj t’thirr,
  gjdo nat tuj t’prit (aaha)
  gjdo nat pa dit, a je ti mire
  gjdo lamtumire.. (aaha) x2

  Kame kame kame
  zemer ty a tka marr malli?
  kame kame kame
  se ti e din se jom aj djali x2

  sa t’du nuk ki iden, she be sleeping with them many men (ayea)
  dashnia so me kile, per gjdo gjo fajet ti mi le

  Desha ty met taku, you give me vibes you give me vibeo
  desha ty met taku, you give me vibes you give me vibes

  Gjdo nat tuj pi gjdo,
  gjdo nat tuj t’thirr,
  gjdo nat tuj t’prit (aaha)
  gjdo nat pa dit, a je ti mire
  gjdo lamtumire.. (aaha) x2

  Kame kame kame
  zemer ty a tka marr malli?
  kame kame kame
  se ti e din se jom aj djali x2

 • Klajdi Haruni & Bruno Ft Andrea & Flori - Plas Remix

  3:04

  ONIMA -

  Klajdi Haruni & Bruno Ft Andrea & Flori - Plas Remix

  Produced by Threedots
  Sax - Vis Shkodrani

  Connect with Flori Mumajesi:


  Connect with Bruno:
  Bruno:

  Connect with Klajdi:


  Connect with Andrea:

 • Yll Limani - Ty

  3:44  Music & lyrics: Yll Limani
  Produced by: Florent Boshnjaku

 • Faouzia - This Mountain

  2:34

  This Mountain available now:

  Are you registered to vote? Need help requesting an absentee ballot? Get all the info here:

  Subscribe to my channel:

  Join my mailing list:  Follow
 • Eurovision 2020 - Albania - Kanita Ankth

  2:48

  Kanita Ankth (Festivali i Këngës 58, Semi Final 1, LIVE)

  #eurovision2020 #ESC2020 #Albania

 • Irkenc Hyka - Mezi Pres

  3:11

  ONIMA -
  Stream & Download:
  Music: Irkenc Hyka
  Lyrics: Endrit Mumajesi - MUMA
  Mixed & Co Producer - JoJo
  Video By Max Production
  Cifteli - Jurgen Pecnikaj

 • Dj Dagz & PM - Besom ft. Yll Limani

  3:11

  Website:
  Facebook:

 • Jess Glynne hits The Blinds stage | The Voice Australia 2019

  4:13

  In a remarkable moment, a Grammy Award-winner tries her luck at turning chairs on The Voice.

  Find The Voice Australia full episodes, highlights, previews, news, galleries & digital exclusives at

  Like The Voice Australia on Facebook:
  Follow The Voice Australia on Twitter:
  Follow The Voice Australia on Instagram:

 • Soni Malaj - Zemer pakurdisur

  3:34

  Facebook:

 • E diela shqiptare - Kenga Magjike - Nata Finale!

  3:25:05

  Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN

 • SURPRISING high notes in The Voice

  5:58

  These five singers surprise the coaches with their OUTSTANDING HIGH NOTES in The Voice. Which Blind Audition surprises you the most?

  WATCH THE FULL PERFORMANCES:
  1. Audri Bartholomew sings ‘Never Enough’ (The Voice US):


  2. Matthias Nebel sings 'Bed Of Roses' (The Voice of Germany):


  3. Bella Paige sings 'Praying' (The Voice Australia):


  4. João Palma sings 'Lay me Down' (The Voice Portugal):


  5. Nahuel Bolotín sings 'One Night Only' (La Voz Argentina):  Subscribe now to see more amazing 'The Voice' performances from around the globe:

 • E diela shqiptare - Kenga magjike!

  1:9:08

  Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN

 • Soni Malaj - Te dua ty

  4:32

  Facebook:

 • Eneda Tarifa, fituesja e Kenga Magjike

  6:44

  Fituesja e edicionit të 21 të festivalit më të madh të këngës moderne është Eneda Tarifa, me këngën “Ma zgjat dorën”.

  “Ju falenderoj nga zemra për të gjithë suportin e vazhdueshëm që i keni bërë këngës, suportin profesional, suportin rastësor që ndodhi për atë që ndodhi. Mos harrojmë që jemi për një mision, mos harrojmë që ky festival i dedikohet shtëpive të rrënuara prej tërmetit dhe neve të gjithë bashkë keni bërë të pamundurën që të ndërtojmë qoftë edhe një shtëpi, sepse kjo është mundësi jonë si artistë. Prandaj një duartrokitje të gjithë artistëve të mrekullueshëm që pranuan në një kohë kaq të vështirë të bëjnë një spektakël të tillë, të bëjnë Këngën Magjike. Tani unë e kam shumë të vështirë që të flas, sepse jam e mbushur me emocione, por mendoj që duhet t’i bëj dy falenderime. Falenderimi i parë dhe shumë i rëndësishëm shkon për një dorë të mrekullueshme muzikore që e gëzon gjithë shqiptaria, Flori Mumajesi faleminderit! Falenderimi i dytë është për të gjithë artistët, por mbi të gjitha për balerinët e mi që vijnë enkas për këtë projekt. Dhe sigurisht Ardit Gjebrean”, tha e emocionuar këngëtarja Eneda Tarifa.

  Në vendin e dytë u rendit Fifi, e cila mori pikët maksimale nga publiku, mbështetja e të cilit u ndje edhe në sallën e Pallatit të Koncerteve. Ndërsa në vendin e tretë u rendit këngëtarja Anxhela Peristeri.
  Kënga Magjike erdhi këtë vit ndryshe. Për herë të parë pas 20 vitesh, nuk u ndanë çmime dhe nuk pati nominime.

  Të vetmet çmime ishin ato për dy kategoritë e reja të këtij viti, New International Artist dhe Best Big International, si dhe për artistin e ri më të mirë.

  Kështu, Çmimi Best New Artist shkoi për Khuba, New International Artist shkroi për grupin italian Sisma dhe Best Big International shkoi për artisten nga Maqedonia e Veriut, Tamara Todevska.

  Fituesja e Kënga Magjike u vendos nga publiku, juria dhe votimi i artistëve për njëri tjetrin.

  Këngët, skenografia, ndriçimi të ndërthurura mirë me njëra-tjetrën sollën në këtë finale një spektakël madhështor. 45 artistë kënduan për të ndërtuar në këtë edicion të 21-të, të festivalit Kënga Magjike. Të ardhurat e mbledhura nga biletat do të shkojnë për të mbështetur të prekurit nga tërmeti i 26 Nëntorit./tvklan.al

 • Cute beginning singer and Vocal Coach Cheryl Porter

  4:15

  Veronica and Vocal Coach - Singing Basics

  If you like this video and want to study SINGING with Coach Cheryl take the ONLINE SINGING COURSE!

  The course includes:
  ✅ 60 Amazing Vocal Exercises
  ✅ 10 Voice Lessons
  ✅ 10 Singer Tips
  ✅ Monthly Live Stream
  ✅ Complete Backing Tracks
  ✅ Vocal Exercises PDF and EBOOK!
  * All video-lessons are SPOKEN in English, SUBTITLED in English, Spanish, Portuguese, Italian, French, German and Russian.

  Check it out on
  Don't miss it!
  I'll see you in class.

  Follow Cheryl Porter:
  Website:
  Facebook:
  Instagram:
  Email: info@cherylportermethod.com
  TikTok:

 • Ne Kurthin e Piter Pan - Fifi

  1:6:41

  #NëKurthinePiterPan | Një përrallë moderne për ata që nuk duan të rriten nga Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka në #TvKlan #Fifi

  SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

  Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web
  Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen
  Follow Tvklan on Facebook:
  Follow rtvklan on Instagram:
  Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen

 • Greek mix 2020 ελληνικα χορευτικα no 23

  58:39

  Greek mix 2020 ελληνικα χορευτικα no 23

 • E papritur njëri nga djemtë, pranon se është biseksual

  43:02

  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi

  Për më shumë vizitoni:

  Subscribe to Top Channel on YouTube Channel for NEWS and TV
  Shows HERE:
  For more content from click HERE:
  Like Top Channel on Facebook HERE:
  Follow Top Channel on Instagram HERE:
  Follow Top Channel on Twitter HERE:
  #Perputhen#TopChannel

 • “Do ju mbyll gojën hijenave”, kaq mjaftoi, që djemtë të shpërthejnë kundër Marisit…

  46:04

  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi

  Për më shumë vizitoni:

  Subscribe to Top Channel on YouTube Channel for NEWS and TV
  Shows HERE:
  For more content from click HERE:
  Like Top Channel on Facebook HERE:
  Follow Top Channel on Instagram HERE:
  Follow Top Channel on Twitter HERE:
  #Perputhen#TopChannel

 • I tha je e shëmtuar, Marjona Metohu i vërsulet komentuesit “E Diell”, 21 Qershor 2020

  17:17

  Rubrika: Ervin Kurti
  E ftuar: MarjonaMetohu

  Për më shumë vizitoni:

  Subscribe to Top Channel on YouTube Channel for NEWS and TV

  Shows HERE:
  For more content from click HERE:
  Like Top Channel on Facebook HERE:
  Follow Top Channel on Instagram HERE:
  Follow Top Channel on Twitter HERE:
  #eDiell#TopChannel

 • Njihuni me talentet e parë të prezantuar në “Kinostar”, “E Diell”, 27 Shtator 2020

  47:57

  Prezanton: Nevina Shtylla

  Autore: Papadhimitri Film Production / Klajd Papadhimitri & Nevina Shtylla

  Juria: Genc Përmeti, Rozi Kostani

  Rubrika: Alrin Capi, Chris Haskaj, Deni Hoxha, Enea Mika, Evi Imami, Ina Majko, Katerina Fili, Marin Hoxha, Nadia Mançe, Olimpia Smajlaj, Ornela Fejzaj


  Për më shumë vizitoni:

  Subscribe to Top Channel on YouTube Channel for NEWS and TV

  Shows HERE:
  For more content from click HERE:
  Like Top Channel on Facebook HERE:
  Follow Top Channel on Instagram HERE:
  Follow Top Channel on Twitter HERE:
  #eDiell#TopChannel

Shares

x

Check Also

Menu